Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

środa, 10 maja 2017

Jednorożec poduszka, przytulanka


O tym, że jednorożce istnieją wie każda księżniczka. Spełniają marzenia, pozwalają zapomnieć o każdej plamie na pięknej sukience i są najlepszymi z przyjaciół. Każdy z nich posiada moc, która go wyróżnia spośród innych jednorożców. Długo zastanawiałam się więc, jaką moc ma nasz Kropek i wymyśliłam! Ten jednorożec jest specem od usypiania. 


Swoje działania rozpoczyna, gdy dziecko jest maleńkie. Siada wówczas w kąciku-cichutko, bezszelestnie. Swoim rogiem odgania dziecięce koszmary i zaczarowuje senne opowieści w najbardziej kolorowe bajki.
Gdy dziecko jest starsze, ląduje na jego poduszce, jako "jasiek". Zmęczony malec kładzie na nim głowę, aby zaraz odpłynąć w krainę snów.
Nawet nastolatka z przyjemnością przytuli się do swojego przyjaciela. On, jak nikt inny, wysłucha każde jej żale. Nawet w kłopotach miłosnych postara się pomóc.
Z przyjemnością zagości na rodzinnej imprezie, urodzinach czy imieninach. Zawita na Gwiazdkę, na Zajączka, nawet odnajdzie się podczas uroczystości wielkiej wagi - I Komunia Święta, zakończenie roku szkolnego itd.

Jest przecież piękny, uszyty z polskiej bawełny, z jerseju - jeśli róg ma być srebrny lub złoty i wypełniony hypoalergicznym wsadem. Ma ok 30 cm szerokości, 37 cm wysokości i mięsiste, zachęcające do przytulenia, ciałko.

Tutaj ma kolor szaro-różowy, ale każde z rodzeństwa może narodzić się w każdym z dostępnych kolorów.2 komentarze:

  1. Jakie śliczne podusie ;-) Piękny jednorożec podoba mi się bardzo dobór materiałów Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Ile kosztuje podusia jednorozca ?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...