Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

środa, 10 kwietnia 2013

Anioł z obrazka


Oświadczam wszem i wobec, że teraz będę obecna na wszystkich blogach. Od wczoraj zerwałam umowę z dostawcą internetu z wieloma ograniczeniami i nie będę musiała obawiać się, że w pewnej chwili zabraknie mi łącza na...cokolwiek. W tym miesiącu na przykład, w połowie okresu rozliczeniowego nie mogłam już nawet sprawdzać poczty chyba, że gdzieś poszłam sępić dostęp do interntu :)

Ale nadejszła wiekopomna chwila :)


Dlatego przybiegłam jak najszybciej pokazać jakie też zadanie postawiła przede mna Kinga :)
Przyniosła z przedszkola rysunek z wytycznymi i prośbą, żeby anioł, którego narysowała, nie był mały :)
Mama poszalała więc z rozmiarami, ale anioł wyszedł w miarę fajnie.
Nie byłabym sobą, gdybym nie widziała niedociągnięć, ale Dziewczyny dobrze się dogadują, więc misję uważam za spełnioną :)
Tym samym myślę, że kolejnym - ewentualnym projektom dzieci, jestem w stanie podołać :)Aniołek Tęczowy ma pomarańczowe skrzydła i grabiaste ręce, żeby mógł zagarniać dzieci do przytulania. Jest "ubrany" w modne cięcia, a na nogach ma różowe pończochy do tańca - chodziło chyba o getry :). Fryzura nieco kwadratowa, to też podobno hit :) a oczy podobno ma po mnie hahahaha

Oba Aniołki są bardzo wesołe, coraz bardziej dokazują, zastrzelają tekstami jak z filmów i jest ich wszędzie pełno a, jak cichnie gwar dnia...cisza w uszach aż huczy :)


6 komentarzy:

 1. Bardzo mi się Wasz wspólny anioł podoba :-) I super kolory ma :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Puk,puk! Jestem tutaj pierwszy raz. Aniołek jest super, jedyny w swoim rodzaju :)
  Zapraszam do mnie :) Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniołek fenomenalny!!! Pozdrawiam wiosennie;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Projekt odlotowy, a wykonanie sprostało wyobrażeniom projektantki. Serdecznie pozdrawiam. Jola

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczna sprawa!!! Gdzieś widziałam już takie maskotki szyte na wzór dziecięcych rysunków i bardzo mi się podobały, a tu proszę - moja ulubiona "szyjąca" też takie cuda tworzy. Może też się kiedyś skuszę :>

  A na razie, wysłałam maila z nieco innym "projektem" :D

  OdpowiedzUsuń
 6. ale ta Kinga ma z Tobą fajnie, mama , która wyczarowuje marzenia jak zaczarowany ołówek to SKARB :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...