Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

czwartek, 13 października 2016

Poduszki sowyNiby poduszki, niby przytulanki. Miłe, kolorowe, zachęcające zarówno do zabawy, jak i do odpoczynku.
Kiedyś uszyłam całe stado sowich poduch. Jeśliby przeszukać archiwum, na pewno się znajdą. Miały być sprzedawane na sporym jarmarku bożonarodzeniowym. Już nie będę pisała, co się faktycznie z nimi stało. Faktem jest, że na długo odechciało mi się je szyć.

Tadaaam, powróciłam z nowymi J Jeszcze lepszymi!


Obecne sowy uszyte są z wysokiej jakości bawełny. Dodatkowo mają miękkie skrzydła z polaru, minki, i co mi tam jeszcze podejdzie pod rękę. Do oczy i dzioba używam cienkich kawałków filcu. Całość wypycham antyalergicznym wypełnieniem, ogólnie niezmieniającym konsystencji – nikt jeszcze nie zwrócił mi uwagi, że moje sowy wyzionęły ducha ;) Te sowy są wyjątkowe. Wiecie dlaczego?Sowie poduchy są naszymi przyjaciółmi. Można się do nich przytulić i wyszeptać największe sekrety w ich ucho – nie zdradzą ich nikomu. Można też zmoczyć ich skrzydła rozżalonymi łzami – skrzydła wyschną a na sercu zrobi się lżej. Sowy mogą przyjąć na siebie również ogrom złości. Lepiej stłuc je niż…Szyję je z wielką starannością. Wiem, że każde dziecko chce mieć przy sobie wyjątkowego przyjaciela. Staram się więc, aby każdą z sów stworzyć na miarę marzeń.

Czy mi się to udaje, mogą potwierdzić dzieciaczki, w których domach choć jedna z poduch zamieszkała ;)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...