Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

wtorek, 7 czerwca 2011

Monika


Niezwykle eteryczna i jednocześnie elegancka Monika przykuwa spojrzenie swą nienaganną gracją, manierami damy i charakterem panienek z dobrych domów.
Pełna szaleńczych pomysłów jest wspaniałym kompanem, szczególnie na pochmurnie nudne dnie, ale potrafiąc pohamować niestosowne zachowanie, z najbardziej brojącym brzdącem można ją pozostawić, bez strachu, że dom legnie w gruzach.
Szczególnie dziewczynki lubiące zabawy w popołudniowe herbatki ją uwielbiają, bo jest urocza, delikatna i potrafi zabawiać ciekawą rozmową.


Dużo ma ubranek, ale tutaj założyła suknię letnią z białą górą i spódnicą różową w białe kropki, fantazyjnie upiętą na dole. Pas opasała delikatnym paskiem z trzeba różowymi guziczkami, a na ucho "przysiadł" jej delikatny motyl.

7 komentarzy:

 1. Monika wspaniała :) I dosyć pokaźnych rozmiarów :) Wygląda pięknie, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Biżuterio z filcu oczywiście dziękuję ślicznie. Cieszę się, że Ci się podoba moja Moniczka :)
  Wszystkie "Skandynawy" są powyżej 60 cm :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocza dziewczyna w pięknym stroju:)Pozdrawiam ciepło i zapraszam na candy>

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasia dziękuję i przypędzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka ona duża ,suknię ma bardzo elegancką :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Monika to prawdziwa elegantka :D.

  OdpowiedzUsuń
 7. Классно! Такой большой!))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...