Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

poniedziałek, 16 sierpnia 2010

Justyna


Justynka jest pierwszym różowym królikiem i nad wyraz dobrze wyszła, choć bałam się tego nieco pokulkowanego materiału :)
Ubrała się jednak w białe spodnie z mankietami, tunikę bardzo subtelnie brązową w białe kwiaty, która została przyozdobiona dodatkowo koronką i różowym, filcowym kwiatem, a na głowę wciągnęła biały kapelusz w trakcie pracy przyozdobiony różowym, filcowym kółkiem i na prawdę wygląda całkiem "smacznie". Takie z Justysi lody truskawkowo-śmietankowe w brązowym wafelku wyszły hahaha

Ale nawet to porównanie oddaje jej naturę. To bowiem bardzo słodka królica. Przytulaska na całego, sypiąca komplementami na każdą okazję, kochająca wszystko co ją kocha, wesoła, pogodna, przyjacielska i opiekuńcza.

Jest delikatna, łatwo ją urazić ale nie gniewa się wiekami. Nie raz rozpłacze się, zasmuci...ale po chwili znowu się śmieje bo świat ze łzami w oczach jest strasznie smutny - tak mówi :)


Patrzy ufnie przed siebie :)

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...