Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

sobota, 15 grudnia 2012

Rudolfina i Pyszałka


Na blogach coraz więcej informacji, że oto koleżanki odpoczywają po wytężonej pracy i zaczynają przygotowywać się do świąt.
U nas praca wciąż wre, że nie wspomnę, iż na 21 grudnia, do przedszkola, muszę uszyć jeszcze bagatela 17 worków na prezenty, które notabane też spadły mi na głowę ;)

No ale cóż...dziś przedstawiam Rudkę i Pyszkę ;), pomocnice Św Mikołaja :)


Pyszałka jest bardzo szczęśliwą pomocnicą Św Mikołaja :)
W sumie strojna, wytworna i z zadartym nosem, na pierwszy rzut oka wydaje się "królową na szczycie góry", ale przy lepszym poznaniu zauważa się, że nie różni się niczym pod pozostałych lal, anielic itd, powstających u nas. Jest wesoła, chyba po mnie lubi angielski humor ;) i, zupełnie nie po mnie ;) chce pozjadać wszystkie rozumy :)


Rudolfina jest pierwsza do harców, ale i do pomagania, wesoło przyśpiewuje sobie, podskakuje radośnie i jest jak mała gwiazdka pełna radości dla każdego, kto ją przygarnie.
Roztacza wokoło pozytywną energię, przy niej świat robi się kolorowy a najgorsze przeżycia stają się błahymi wydarzeniami dnia. 
Jest jak przodowniczka pracy :)
Jej motto to : byle do przodu :)Obie chyba jeszcze czekają na swoje domy w Zgorzelcu :)

iiii...
pędzę, bo jeszcze mam parę prac na warsztacie :o

***

I SZYBKA NIESPODZIANKA NA FB

4 komentarze:

  1. Fajne:)Rudka ma śliczne usteczka,a Pyszałka nie wiem dlaczego,ale ze spojrzenia przypomina mi królową Elżbietę...Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Sliczne są- i świetny pomysł z ta reniferkową historio-stylizacją- bardzo świątecznie♥
    powodzenia z worami:-))

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...