Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

piątek, 21 maja 2010

Miłka

Miłka powstała parę minut temu :) W sumie była już przygotowana od dawna ale czekała na ten właśnie czas, na to swoje 5 minut spełnienia :) na dwumiesięczną, przyszłą właścicielkę :)Ubrała się więc dziewczęco ale i milusio, żeby przytulanie jej było jeszcze fajniejszym doznaniem :)
Założyła więc różową sukienkę z kwiatkami i napisem "Barbie" na piersiach. Zarzuciła czerwony kardigan pasujący do modnej w tym sezonie wielkiej czapy. Wciągnęła też żółte spodnie coby pod sukienkę jej nie zawiewało :)


Jest wesoła, bardzo marzycielska i bywa wstydnisią. Woli cichutko przycupnąć w kąciku niż biegać ze zgrają innych mieszkańców domu. Wciąż oczy ma wpatrzone w świetlistą przyszłość, śledzi wzrokiem gwiazdy i uwielbia słuchać spokojną muzykę czy czytane bajki.
Jest bardzo kochana i można byłoby na drugie imię nazwać ją Przytulasek.

Jest w sam raz dla malutkiej dziewczynki :)

Już się pakuje do wyjazdu :)


A tu Miłka już z kuzynem właścicielki ... coraz bliżej swojego nowego domu :)

3 komentarze:

 1. Fajną ma czapke i cała jest fajna .
  serdecznie pozdrawiam:}

  OdpowiedzUsuń
 2. Słodzia :) Czepaeczka i kamizeleczka - rewelacja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję!!!!!!!!!!!!
  Najbardziej mnie cieszy radość dzieci które je otrzymają ale jest mi niesamowicie miło,że ktos tu przychodzi oglądać te moje "potworki"

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...