Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

piątek, 28 maja 2010

Trojaczki
Ostatnimi dniami w naszym domu powstawały trojaczki.
Natalka, Ania i Szymek - ubrane na wzór Darii i Zenka :)

Natalia jest marzycielką. Przesiaduje z kwiatkiem w ręku, zamyślona, skupiona, fruwająca w obłokach. Jest bardzo inteligentnym królikiem. Ma smykałkę raczej do nauk ścisłych ale w ogóle lubi zgłębiać ciekawostki tego świata.
Jest radosna, kochająca, opiekuńcza.

Ania jest najstarsza z rodzeństwa. Nieco mamusiuje wszystkim, ale nie jest to nachalne więc rodzeństwo cieszy się z każdego dobrego słowa, które powie. Jest gadułą. Nie raz się mądrzy i pokazuje swoja wyższość ale w gruncie rzeczy to bardzo kochana istotka. Mała czyścioszka z niej. Sprząta i sprząta :)
Szymek natomiast to och słów mało. Wyszczekany jak mało kto. Jak już coś powie to powie. Skąd on nie raz bierze poglądy na życie hahaha to w głowę zachodzę. Jest wesołym królikiem, kicającym chyba najwyżej z wszystkich znanych mi królików. Poza tym uwielbia zbierać, wszystko i wszędzie :) W torbie, ech przez te parę dni cóż on nie naznosił.
Wszystkie trzy są przekochane. Są trojaczkami z podobieństwami ale jednocześnie są tak różne jakby z innych rodzin pochodziły :)
Uwielbiają się przytulać :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...