Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

piątek, 8 października 2010

M3 - czyli trojaczki moje.


Trojaczki powstały dla od dawna znanej koleżanki dla młodszej części jej rodziny, tej najbliższej - córci, jak i dalszej.


Mikołajek jest zaradny, wesoły, wszędobylski. Lubi majsterkować, oglądać gwiazdy przez lunetę i czytać o dinozaurach. Ulubiona jego zabawa, tuż obok placu zabaw to lepienie plasteliną. Zna też wszystkie bajki i chętnie opiekuje się rodzeństwem. Nie raz niestety są z nim kłopoty, bo to bardzo "żywy" królik ale i tak miłością nagradza i nadrabia wszystko.


Maciek jest powolniejszy od brata. Cechuje się spokojem, opanowaniem, wesołością i ciekawością świata. Raczej woli posiedzieć przy książce niż biegać na placu zabaw. Przy tym jest bardzo uczuciowy. Wysłucha, doradzi, dla każdego ma dobre słowo. Uwielbia być głaskanym a okazaną czułość odwzajemnia grzejąc jak mały piecyk.Milenka to bardzo radosna królica. Biega, skacze, na drzewa wchodzi i razem z Mikołajkiem majsterkuje w garażu czy innym miejscu z masą śrubek. Jest więc bardzo dziewczęca ale i potrafi sobie poradzić w świecie. Gdy rodzeństwu coś zagraża ona zawsze znajdzie wyjście z sytuacji. Broni słabszych ale i lubi nie raz pobić się od tak sobie ;) Tu staranny make up a tu siniaki na nogach ;) - cała ona.

Rodzeństwo pojechało razem ale zamieszka osobno. Nie myślę jednak, że nie będzie się często spotykać. Są z sobą bardzo zżyci - jak to trojaczki...trój jajowe oczywiście hahaha


A tu z jedną z nowych właścicielek

6 komentarzy:

 1. ależ cudne kolorowe te trojaczki :)
  ale widzę że Pani rekwizytorka na urlopie :)

  pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mikołajek jest bardzo podobny do mojego króliczka :) Ale trojaczki są prześliczne. Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. są cudowne:) jeszcze raz dziękujemy serdecznie kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod wrażeniem Twoich zdolności..

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...