Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

piątek, 5 listopada 2010

Z orientalną nutą.


Kupiłam przepastną suknię w orientalnej nucie z myślą o aniele. Nie raz po prostu tak jest, że coś się widzi i już wiadomo co z tego będzie. Co prawda anioł miał mieć dzwoneczki itd ale wyszło jak wyszło i jak dla mnie nie jest źle.

Anielica jest więc wyjątkowo zalotna, kusząca, takie niby nic z jednak nęci sobą.
Uwielbia pikantną kuchnię, korzenne aromaty i taniec brzucha :) Gdy chodząc do domu poczuje się zarówno mięso jak i np cynamon już wiadomo kto gotuje ;)

Poza tym jest wesoła i tym samym rozweseli każdego ponuraka - mam nadzieję, że takiego znajdzie, uwiedzie, upoluje w katowickim sklepie, w którym jest.


Na wyjazd ubrała się więc w ową orientalną suknię z błyszcząco-cekinowymi wiatami tu i ówdzie, przepasała się wstążką w serduszka, przypięła kwiat na piersiach i związawszy blond pukle pojechała szukać swego miejsca na ziemi.

4 komentarze:

 1. Śliczna ! I piękne robisz im zdjęcie w tej ramie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bovary hahaha Ramą mnie zaskoczyłaś. Dziękuję ślicznie za miłe słowa

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna anielica. Ma tez tak często. Widzę jakiś materiał albo włóczkę a oczami wyobraźni już rzecz którą z tego zrobię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Eve dziękuję i witam na blogu :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...