Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

piątek, 10 grudnia 2010

Adam i Ewa


Adam i Ewa w jednym zamieszkali domku. Pojechali razem z Aniołem w delikatnej róży o którym pisałam wcześniej. Oni oczywiście również tak się spieszyli, że musieli stanąć do fotografii już w domu swoich nowych przyjaciół.


Ewa, dziarska królica z długimi uszami nie raz plątającymi się jej między kolanami gdy biega, wesołym usposobieniem i chęcią zaopiekowania się nawet najmniejszym stworzeniem, że o słodkim dzieciaczku nie wspomnę jest uosobieniem radosnego spokoju. Jak się bowiem bawi to uważnie, jak czyta to ze zrozumieniem i na głosy postaci ;), jak maluje to tak, żeby nie nachlapać...zbytnio ;). Jedynie gdy biegnie to jak człapol jakiś :) Nieuważnie, machając rękoma na wszystkie strony, i tak...tak radośnie jakby biegła ostatni raz w życiu...


Adam natomiast gdy biegnie zawsze uważa, żeby nie dostać z łapki od Ewy, gdy maluje to tak, żeby miała co sprzątać, jak czyta to chaotycznie i pytając o co chodzi a jak się bawi to klocki latają wszędzie :) Jest zatem wręcz przeciwieństwem siostry, choć tak samo jak ona kocha i potrafi obdarować miłością każdego i to sprawia, że są tak wspaniałą parą.


Ewka ma na sobie białe spodnie z lejącego się materiały i sukienkę w wesołe, pomarańczowe barwy, nieco przedłużaną na przodzie. Wszystko dopełnia kapelusz z filcowym, pomarańczowym kwiatem.
Adam założył niebieskie spodnie w modną, wielką kratę, bluzkę białą z materiału, z którego są spodnie Ewy i chustkę, którą sam zmontował z sukienki siostry. Ma też biały kapelusz i niebieską torbę na zdobycze :)

Bawcie się dobrze z Lilką :*

7 komentarzy:

 1. widać ,że małej spodobała się ta sympatyczna parka :)

  pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne królisie ; d

  OdpowiedzUsuń
 3. a tutaj tradycyjnie:pięknie i z duszą :)
  no i stylistka wnętrz widzę na swoim miejscu :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...