Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

niedziela, 12 grudnia 2010

Świątecznie.


A u mnie, ku mojemu zaskoczeniu też świątecznie. Szok, że komuś się te moje kartki podobają i je zamawia...w ilościach sporych. Tu postanowiłam dla ciekawskich, pytających :P pokazać kilka przykładowych. Już widzę, że się jedna powtórzyła no ale jak widać wybranie z grona podobnych sobie tych najoryginalniejszych też nie jest proste.


***

Do 23.59.59 :P mam czas na ogłoszenie szczęśliwców mojego candy :) więc uzbrójcie się w cierpliwość. Maszyna losująca aktualnie zażywa drzemki i jak tylko podjemy, przewietrzymy kurteczki i zmoczymy kozaczki, zabierzemy się do pracy i powiemy naszym anielskim duszom, które osoby obdarzą swoim ciepłem i opiekuńczością.

4 komentarze:

 1. piękne.Nie dziwię się,że ktos je zamawia:)
  szkoda tylko,że zanika zwyczaj wysyłania kartek a zastępują je beznadziejne esemesy:/
  acha.....czekam na wyniki candy z wielką niecierpliwoscią chociaż nigdy niczego w życiu nie wygrałam więc teraz też pewnie nie wygram:)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne te karteczki !
  zgadzam się z trzydziestolatką - szkoda ,że coraz więcej osób wysyła sms-y a nie kartki.

  pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Karteczki są ekstra. Ja mam akurat w tej dziedzinie małe zdolności, dlatego podziwiam Twoje dzieło. Buziaki

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...