Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

niedziela, 12 grudnia 2010

Candy - wyniki :)

Drogie moje. Porównując moje pierwsze candy i to obecne jestem w totalnym szoku.
Wpis żył sobie swoim życiem, postanowiłam nie zaglądać do niego wcale żeby się nie...może i rozczarować aż tu usiadłam żeby zrobić losy i...matko z córką hahaha. Jestem pełna...pełna takiego dziwnego zadowolenia, satysfakcji, radości, zdziwienia, że aż trudno jednoznacznie opisać mi, co teraz czuję.
Dziękuję Wam za tak liczne odpowiedzenie na moje zaproszenie.
Jejku...na prawdę jestem w szoku!
Ponad 50 zgłoszeń nie śniło mi się w najśmielszych snach hahaha idąc po dane do losowania miałam przygotowanych 15 karteczek a tu hahaha

Dziękuję!
To dopiero się podbudowałam :) :*

I tadammmm - przechodząc do najmilszej części :)

- Osobą z postu Candy jest Larisa


- Osobą wylosowaną spośród postów od ogłoszenia Candy do wczoraj jest Nika, a post który wylosowałam...nieco dziwnie, ale los tak chciał...wpis o filmiku z moim, naszym udziałem :)

- Osobą, którą zapamiętałam jako najczęściej komentującą, nie tylko w granicach czasowych trwania zabawy, ale w ogólnej "historii" mojego bloga jest Kasia

Bardzo chciałabym podarować jeszcze większej ilości osób moje anioły opiekuńcze, no ale i 3 okresie przedświątecznym to wielki sukces hahaha więc zapraszam Was na kolejne zabawy, których mam zamiar organizować wiele :)

I jeszcze raz bardzo ale to bardzo dziękuję Wam za tak gromadne zgłoszenie się do adopcji aniołów. Nadal jestem w nirwanie tych wpisów.

Osoby wylosowane proszę o swoje adresy :)
Mail znajdziecie w pasku bocznym.

Buziaki :*


ps: Na górze są płomienki czy coś w tym rodzaju
jeśli zachcecie...proszę zagłosujcie...ZUPA DYNIOWA PEŁNA SŁOŃCA

5 komentarzy:

 1. gratuluję zwyciężczyniom i dziękuję za zabawę :)

  pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja???????????????

  :) tralalalalalalalalala

  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  teraz możecie mi zazdrościć :)) żartuję

  nawet nie wiecie jak się cieszę! pierwszy raz wygrałam candy i to na blogu, którego obserwuję od początku jego powstania i cudnie obserwuję jak Ty (MamoKini) się rozwijasz :) jesteś fantastyczną kobietą...i nie piszę tego dlatego, że wygrałam, ale dlatego że tak jest. Tak czuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję Paniom :) Nika, Ty fuksiaro :) pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Thank you!!! ))))))))) I am excited and glad a lot!!! )))))))))))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...