Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

niedziela, 15 grudnia 2013

Mamo, uszyj mi kota :)

Koty lubi większość. Takie pluszowe, zazwyczaj każdy.
Ten kot miał być stworzony na podobieństwo jednego, ze znalezionych w internecie. Miał być duży, miękki i do wyspania się na nim.
Takiego też chciałam stworzyć


 Oczywiście zaraz przypędziła Kinga i poprosiła o podobnego. Z racji, że już kiedyś szyłam jej wielkiego anioła, wg Jej projektu, postanowiłam, że Jej kociak będzie mniejszy i, nie zawali połowy pokoju swoim cielskiem ;)
Kotek Kingi został ochrzczony vel Miał.
Jest wesoły i niczego się nie boi. Uwielbia eskapady i kaskaderskie wyczyny. Z racji zakręconego ogonka, wspaniale wisi na klamce, krześle czy przy torbie.
Śmieje się aż za głośno, skacze aż za wysoko i wszędzie go pełno.
Na pewno jak już się zmęczy, można pójść od razu na piec i tam go znaleźć. Mimo wszystko to bowiem kot. Mruczący, cieplutki i ciepełko uwielbiający.
Niestety myszy nie łowi ... ;)


***

Dziękuję Wam za odwiedziny. Miło mi, że tak wiele z Was, zechciało obejrzeć naszą relację z Festiwalu Sztuki. Było fajnie i za rok znowu tam się zjawimy.

Na razie można nas zobaczyć często na W garze mieszane i biegnące przez życie, w zapale starając się znaleźć dla siebie spokój, radość i spełnienie, tak zapomniane...

6 komentarzy:

 1. Rewelacyjny kociak :) szkoda że jak ja byłam mała to takich nie było

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko można nadrobić ;)
   Dziękuję za odwiedziny

   Usuń
 2. Przejrzałam bloga i przepiękne rzeczy wychodzą spod Pani rąk :) Jednocześnie chciałabym zapytać jaki byłby mniej więcej koszt zakupu owieczki? Konkretnie to dwóch :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To sprawa indywidualna. Proszę się odezwać na mailu lub fb :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...