Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

poniedziałek, 21 czerwca 2010

Agnieszka


Aga jest z reguły poważna. Uwielbia zgłębiać wiedzę, nieco się tym wywyższać ale jeśli co do czego przyjdzie pierwsza biegnie pomagać sierotce nie potrafiącej tego czy tamtego.
Jest elegancka ale z domieszką codziennej niedbałości. Lubi mieszać style i chyba nie ma jakiegoś swojego ulubionego. Nie podąża ślepo za modą i stawia na własne upodobania - wygodne, funkcjonalne, ładne.
Hm chyba zmarzluchem jest ;)


Tutaj założyła szerokie rybaczki z małymi zakładkami na przodzie. Do tego wciągnęła tunikę w zwariowane wzory, które nieco przytłumiła miłym w dotyku szlem. Na głowę wsadziła czapkę udekorowaną delikatnymi kwiatkami.

2 komentarze:

 1. Aga jest urocza, ma wspaniałe ubranko i piękne włosy:)
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze fajnie tak czytać pozytywne opinie o pracy powstającej szybko podczas drzemek Kini :)
  Zawsze mam za mało czasu, zawsze zastanawiam się czy wszystko jest jak miało być i...zawsze znajdzie się ktoś miły, kto utwierdzi mnie w przekonaniu, że dobrze zrobiłam to czy tamto

  Dziękuję

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...