Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

niedziela, 20 czerwca 2010

Mirka


Mirka jest lalką pełną nostalgii. Uwielbia czasu naszych babć, choć i za nowościami modowymi się ogląda.
Lubi szeleścić długimi sukniami z epoki, kocha kapelusze i wciąż gdzieś gubi swoją torebkę...

Z natury jest wesoła ale i powściągliwa w okazywaniu emocji. Kocha tańczyć na paluszkach ale tylko wtedy gdy nikt jej nie widzi. Zawsze ukradkiem zerka w lustro, choć uważa, że nie przywiązuje wagi do stroju :)

Taka z niej ukryta kokietka...Okręca sobie wszystkich wokół palca tak, że tamci wcale o tym nie wiedzą :) Prawdziwa z niej kobieta :)


Tutaj założyła długą suknię z marszczeniem w pasie, która skrywa pod sobą pąpiaste pantalony. Na głowie ma czapkę a wszystko dopełniają torebka (gdzieś zaginiona na razie) i kolczyk na prawym uchu... (lewy też pewnie gdzieś zapodziała:) )

3 komentarze:

  1. Jolu dziękuję bardzo. W trakcie pracy przestała mi się podobać tak bardzo...Chodziłam więc chodziłam, zerkałam na nią i dopieszczałam...aż znowu podziwiam ją na całego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mirka jest genialna!!!mam jedną koleżankę Mirkę...wygląda prawie tak samo! a i opis pasuje do niej jakbyś ją też znała :) super

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...