Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

wtorek, 14 września 2010

Anita.


Wszędobylska, głośna w kontaktach, piskliwa, zaczepialska, nieco obgadująca wszystkich i nad wyraz ciekawska - oto cała Anita.
Gdy ciszę rozdziera głośne "dzień dobry" od razu wiadomo, że to Ona. Gdy siedzisz sobie a obok rusza się zasłonka, szeleści gazeta czy wystaje zza rogu czerwona czapa, od razu wiadomo, że Anita podgląda co robisz. Jeśli Kama zaczyna uciekać a Kinga marszczy nos królica zaczepia i dokazuje.
Nie raz ma się jej kompletnie dosyć ale co tu ukrywać - wystarczy szczery Jej uśmiech i całe zmęczenie sytuacją i osobą zaraz mija :)


Lubi prostotę. Nawet w ubraniu się nie wysila. Ma na sobie kwiecistą acz stonowaną tunikę, bordowe spodnie z ozdobnym szyciem i czapkę w tym samym kolorze udekorowaną srebrnymi kwiatami.

***

Chciałam również wyrazić tu szczere szczęście i zachwyt po każdym z komentarzy, kolejnych obserwatorach mojej radosnej twórczości i coraz bardziej wyszukanych zleceniach :)
Dziękuję, głównie Kochane :), za każdą kroplę miody jaką wylewacie na moje serce. To motywuje :) :*

6 komentarzy:

 1. Widze, ze praca wre!! Codzinnie cos nowego i slicznego do podziwiania!!! To lubie!! Pozdrawiam goraco!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna króliczka i jak elegancka.
  Pozdrawiam słonecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. najfajniejsza z Twoich królic! nie wiem co w sobie ma, ale zdecydowanie ta mi się podoba naj naj naj naj naj bardziej !!!

  pięknie się rozwijasz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Łol, super sa ! I do tego chyba jakas rodzina z moimi, bo lekkie podobieństwo widzę :) Pozdrawiam, i podziwiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Asiu oj tak..robota wre choć mocno ograniczona czasowo ze względu na Kingę. Daję jednak radę - lepiej lub gorzej :)

  Kasiu dziękuję

  Nika to miło. Dziękuję

  Calypso wielki buziak

  Marysienka witam i dziękuję. Faktycznie podobne są hahaha

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...