Szyję. Szyję wszystko, co jest Ci potrzebne do sprawiania przyjemności innym, upiększania Twojego otoczenia, spełniania marzeń. Uszyję dla Ciebie zabawki, o których marzy Twoje dziecko, ale również poszewki na niestandardowe pościele, ukochaną torbę, obrus... Napisz do mnie! Spełnię Twoje marzenia :)

sobota, 16 kwietnia 2011

Szczęście


Na samym początku chciałabym wyrazić szczęście jakie obie z Kingą miałyśmy, gdy przyszła niespodzianka od Penini , ale na prawdę nie jestem w stanie wyrazić tej radości :)
Notesik, śliczne materiały, tasiemki zachwyciły a wiosenny anioł powalił na kolana - takich soczystych kolorów dawno nie widziałam, a to szczęście od niego bijące w niewielu rzeczach jest tak uchwytne.
Piękne!
Anioł od razu zamieszkał w ramce, która chyba na niego czekała, w pokoju Kingi a pozostałe cudowności przypadły mi w udziale, choć musiałam na nie czekać dwa dni ... no bo przesyłka była zaadresowana na Kingę więc "mama Kini, nie mamy" :) hahaha

Peninia dziękujemy serdecznie!!!!!
Masz wielkie serce!

***

Druga sprawa to zaproszenie do City Point w Tychach :)

Odbędzie się tam:

Kiermasz wielkanocny 18-23.04.2011

W ostatnim przedświątecznym tygodniu kwietnia atmosferę w centrum ożywią wielkanocne stoiska z oryginalnymi i ręcznie wytwarzanymi artykułami prezentowymi i dekoracyjnymi, wśród których nie zabraknie ozdobnych jaj pod różnymi postaciami, świątecznych stroików, zdobionych techniką decoupage drewnianych puzderek na drobiazgi, tekstylnych podkładek na stół, oryginalnej biżuterii, sympatycznych uszytych ręcznie maskotek oraz wielu innych drobiazgów. Wszystkie artykuły można pięknie opakować w czynnym na poz.-1 punkcie pakowania prezentów.


Nie muszę chyba wytłuszczać tych " sympatycznych uszytych ręcznie maskotek" :)


Zapraszam

***

Wszystkim dziękuję za odwiedziny :*

6 komentarzy:

 1. Faktycznie cuda dostałaś:-) będzie z czego robić następne Królisie itp.. Pozdrawiam i miłego weekendu :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję ! prezenty śliczne !

  pozdrawiam słonecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne prezenty! Szczególnie Aniołek bardzo nam się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Peninie. Na pewno cieszy się czytając Wasze opinie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję bardzo mi miło:))Pozdrawiam cieplutko:))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...